x
Разом: 0 грн.

Парфумована вода для жінок Giorgio Armani My Way Nectar

Giorgio Armani My Way Nectar

Час застосування: Універсальний
Кількість: 1 шт.
Об'єм: 30 мл, 50 мл
Бренд: Giorgio Armani
Країна виробник: Франція
Категорії: Парфуми, Для жінок
Артикул: 72833 3614273947770
2 875 грн.
В наявності

Оригінальна
продукція

Ми співпрацюємо виключно з офіційними дистриб'юторами або безпосередніми виробниками професійної косметики. Купуючи товар в інтернет-магазині Luxmarafet, Ви можете бути впевнені, що придбали 100% оригінальну продукцію.

швидка
доставка

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 1500 грн. Швидка обробка замовлень. Наші менеджери і кур'єри зроблять все, щоб ви отримали товар у зручний для Вас час.

Система
знижок

Накопичувальні знижки: 5% при загальній сумі замовлень від 5 тис. грн; 7% - від 10 тис. Регулярні акції. Подарунки в кожне замовлення. Дізнайтеся у менеджера які акційні пропозиції актуальні сьогодні.

Сімейство ароматів:

Квітково-фруктові

Парфумерна композиція:

  • Початкові ноти: бергамот, груша, флердоранж
  • Ноти серця: жасмин, тубероза, листя фіалки, ревінь
  • Базові ноти: бурбонська ваніль, білий мускус, кедр

Опис:

Giorgio Armani My Way Nectar - це запрошення в ароматну подорож, сповнену чуттєвості, легкості та сяючої жіночності. Аромат відкривається фруктово-цитрусовою свіжістю: солодкувата груша, олія бергамота і яскравий флердоранж створюють апетитний і стійкий старт. Серце композиції будується на ніжному контрасті сонячної туберози, сяйливого жасмину і прохолодного акценту листя фіалки і ревеню. Фінальні акорди огортають вершковою бурбонською ваніллю, білим мускусом і кедровим деревом, створюючи ефект «другої шкіри». Флакон рожевого кольору з напівпрозорою кришкою у формі талісмана підкреслює романтичний і сучасний дух аромату.

Спосіб застосування:

Наносьте парфуми на чисту шкіру в зонах пульсу — зап’ястя, шию, за вухами, згини ліктів. Не розтирайте, щоб не порушити структуру аромату.

ВІДГУКИ ПРО ТОВАР: